Programujesz? Przyjdź na staż!

Już ponad 8 lat w DataArt z powodzeniem funkcjonuje program stażowy. Przez ten czas skorzystało z niego wiele osób, które obecnie pracują w naszych centrach rozwoju oprogramowania. Czekamy na pasjonatów IT, którzy mają doświadczenie w programowaniu i chcą się nadal rozwijać.

Cele programu

W krótkim czasie wyprowadzić stażystę na poziom specjalisty, który samodzielnie będzie realizował rzeczywiste zadania w projektach IT.

Na kogo czekamy

Na studentów ostatnich lat studiów i młodych programistów. Staż w DataArt trwa trzy miesiące, w wymiarze 40 godzin tygodniowo z perspektywą dalszego zatrudnienia. Niezbędne wymogi to dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2), wiedza z zakresu algorytmów oraz wiedza teoretyczna w zakresie: .NET, Java, QA, Android, Ruby, PHP, C++, iOS, Python itp. Zapewniamy ciekawe projekty, elastyczny czas pracy, godne wynagrodzenie.

Proces rekrutacji

Rekrutacja do udziału w programie stażowym składa się z trzech etapów. Każdy z nich jest przeprowadzany w języku angielskim.

Jakie zadania czekają na stażystę

W DataArt do każdego stażysty przydzielony jest mentor, opiekun, który wyznacza realne zadania w rzeczywistych projektach. Po pomyślnym ukończeniu programu, stażysta zostaje pełnoprawnym pracownikiem firmy.

W jaki sposób aplikować

Jeżeli chcesz przystąpić do programu stażowego w DataArt i otrzymać możliwość stałego zatrudnienia, prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na adres wybranego biura: Lublin lub Wrocław. Oferty pracy są także publikowane na naszej stronie internetowej.