О DataArt

DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną – projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT. W ten sposób pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.

DataArt zdobyła zaufanie wiodących marek i wymagających klientów takich jak Nasdaq, S&P, United Technologies, oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair i skyscanner. Funkcjonuje jako globalna sieć firm świadczących usługi technologiczne, współpracując z ponad 2200 profesjonalistami w 20 lokalizacjach w USA, Europie i Ameryce Południowej.

DataArt wyróżnia się na tle innych firm unikalną kulturą organizacyjną – nie mamy sztywnej hierarchii i biurokracji, oferujemy zadaniowy tryb pracy, możliwość podróży biznesowych oraz szeroką gamę autorskich szkoleń. Jesteśmy przede wszystkim zgranym, wielokulturowym zespołem różnorodnych osób, które wspólnie dążą do podwyższenia satysfakcji klientów.

Zasady pracy

Odpowiedzialność i inicjatywa

Pracując nad projektem, współpracujesz bezpośrednio z klientem. Podejmujesz świadome decyzje i bierzesz za nie pełną odpowiedzialność.

Wolność wyboru

Samodzielnie określasz swoją drogę zawodową.
W DataArt masz możliwość migracji pomiędzy projektami, technologiami, a nawet miastami i krajami.

Brak sztywnej hierarchii

Cenimy inicjatywę, zaangażowanie i profesjonalizm.
W DataArt każdy może zostać liderem.

Szkolenia i rozwój

DataArt nie narzuca ci ustalonej ścieżki zawodowej. Rozwój kariery przypomina grę fabularną – decydujesz jakie umiejętności chcesz pogłębiać i z biegiem czasu stajesz się ekspertem.

Relacje oparte na zaufaniu

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy ufają sobie nawzajem. Odpowiadamy za to, co robimy i możemy liczyć na siebie w każdej sytuacji.

Prawo do popełniania błędów

Największą wartością w DataArt są ludzie. Wiemy, że każdy profesjonalista może popełnić błąd. Najważniejsze jest to, w jaki sposób sobie z nim poradzisz.

Cyfry i fakty

 • 2200+

  łączna liczba specjalistów DataArt

 • 97 mln USD

  obroty DataArt w 2016 roku

 • 20

  biur w dziesięciu krajach

 • 3500+

  zrealizowanych projektów