DataArt zajmuje się rozwojem oprogramowania i konsultingiem IT. Firma zatrudnia ponad 2300 specjalistów w 10 krajach. Ponadto, jesteśmy mocno zintegrowanym zespołem. Nasza kultura organizacyjna została stworzona w oparciu o szacunek dla różnorodności i budowanie pozytywnych relacji w obrębie całej firmy.
Czekamy na CV specjalistów, którzy są gotowi dołączyć do zespołu DataArt i rozwijać się w obszarze rekrutacji IT, by wspierać wartości naszej firmy.

Obowiązki

  • Czynny udział we wszystkich etapach procesu rekrutacji.
  • Opracowywanie bazy kontaktów, analiza wstępna Cv , Przeprowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych oraz raportowanie wyników rozmów.
  • Komunikacja z zespołami projektowymi oraz HR Team w zakresie prowadzonych projektów.
  • Uczestnictwo w spotkaniach branżowych IT.
  • Udział w targach pracy oraz innych wydarzeniach firmowych.

Wymagania

  • Aktywne pozyskiwanie i rekrutacja kandydatów w sektorze IT.
  • Wyszukiwanie i aktywne korzystanie z nowych źródeł rekrutacji.
  • Organizacja i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych.
  • Monitorowanie lokalnego rynku pracy w sektorze IT .
  • Prowadzenie procesu rekrutacji wg. określonych procedur.
  • Samodzielność, skuteczność i profesjonalność w relacjach z kandydatami oraz pracownikami.

Doceniamy

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok.
  • Umiejętność zarządzania czasem
  • Wielozadaniowośc i kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Analityczny umysł.

Sprawdź,
jak się u nas pracuje
i co oferujemy

Praca w DataArt