Senior iOS Developer

DataArt zajmuje się tworzeniem oprogramowania i konsultingiem w branży IT od 1997 roku. Zwracają się do nas firmy, które tworzą ciekawe produkty i usługi, zarządzają złożonymi procesami biznesowymi i dążą do pokonania konkurencji za pomocą współczesnych technologii. Pomagamy naszym klientom dobierać takie technologie, tworzymy je, wdrażamy, wspieramy oraz modernizujemy.
Prowadzimy kilka projektów, w których jest zapotrzebowanie na doświadczonych specjalistów iOS. Warto wspomnieć, że pracujemy nad systemami dużego supermarketu internetowego. Tworzymy także platformę umożliwiającą zdalne sterowanie sprzętem RTV i AGD. Mamy wolne stanowiska pracy zarówno w konkretnych projektach, jak i w zespołach pracujących jednocześnie z kilkoma klientami w ramach jednego obszaru. Jak wszyscy nasi specjaliści, inżynierowie iOS mogą spróbować swoich sił w różnych projektach DataArt.
DataArt zatrudnia specjalistów nie tylko do realizacji konkretnego projektu, ale przede wszystkim do długotrwałej i owocnej pracy w zespole. Projekty cały czas się zmieniają, a sama firma z własną infrastrukturą, wsparciem i narzędziami do rozwoju profesjonalnego pozostaje niezmienna.
DataArt ma płaską strukturę organizacyjną: nie mamy przełożonych i podwładnych. Inżynierowie komunikują się bezpośrednio z przedstawicielami klientów, ponadto wybór narzędzi do pracy także należy do nich. Prowadzimy dla pracowników bezpłatne kursy językowe i poświęcone technologiom, organizujemy konferencje międzynarodowe oraz uczestniczymy w zdarzeniach zewnętrznych. Dodatkowo zapewniamy pracownikom ubezpieczenie medyczne i troskliwą opiekę.
DataArt posiada 20 centrów rozwoju oprogramowania i sprzedaży (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Argentyna, Niemcy, Bułgaria, Polska, Rosja, Ukraina, Łotwa). Nasi specjaliści mogą pracować (w zależności od preferencji) w dowolnym centrum przez określony czas, po wcześniejszym uzgodnieniu tego z osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie projektu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Obective-C, Objective-C++, Cocoa Touch, UIKit, CoreLocation, MapKit, XML parsing, JSON, SQLite, CoreData, GCD.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Doceniamy

  • Znajomość InAppPurchases, PushNotifications, Universal Application development (iPhone + iPad).
  • Dobra znajomość C/C++, boost, CoreGraphics, CoreAnimation, CoreAudio, OpenGLES, OpenAL, MediaPlayer Framework.
  • Znajomość CoreText, Popovers, SplitViews, Gesture recognizers.

Sprawdź,
jak się u nas pracuje
i co oferujemy

Praca w DataArt