Kariera w DataArt

Warunki pracy

Praca w DataArt ma charakter zespołowy i skupia się na realizacji zadań w ramach wielu projektów.

Poszukujemy utalentowanych specjalistów do stałej współpracy by wykorzystywać ich umiejętności w różnych obszarach. Imponująca liczba i różnorodność realizowanych projektów otwiera naszym specjalistom możliwość wyboru technologii, zespołu i pełnionej w nim roli.

W DataArt dzielimy się doświadczeniem, odbywa się u nas wiele wykładów, seminariów, webinarów i konferencji.

W centrach rozwoju oprogramowania dostępna jest obszerna baza autorskich szkoleń dedykowanych aktualnym technologiom i metodologiom. Istnieje również możliwość dofinansowania udziału w szkoleniach zewnętrznych. Oferujemy możliwość uczestnictwa w wewnętrznych zajęciach z języka angielskiego.

Specjalistom IT umożliwiamy pracę w systemie zadaniowym. Pozwala to elastycznie pogodzić życie zawodowe i prywatne. Szczegóły dotyczące godzin pracy ustalamy w gronie członków zespołu. Wysokość wynagrodzenia negocjujemy indywidualnie z każdym z kandydatów. Jeśli zajdzie potrzeba zweryfikowania jego wysokości, jesteśmy otwarci na dyskusję.

Komfort pracy jest naszym priorytetem. W każdym biurze DataArt staramy się zapewnić specjalistom ergonomiczne, w pełni wyposażone stanowiska pracy, multimedialne meeting roomy, sale konferencyjne dostosowane do spotkań w większym gronie, pokoje odpoczynku zaopatrzone w gry video, sprzęt sportowy i gry planszowe oraz kafeterie z ciepłymi i zimnymi napojami, przekąskami i świeżymi owocami. Entuzjaści aktywności sportowych mogą do biura docierać na rowerach, czekają na nich miejsca parkingowe.

Nasze wartości

Do’s

 • Ludzie są główną i niepodważalną wartością. Wierzymy w to, że są wolni i odpowiedzialni.
 • Tolerancja. Jesteśmy otwarci i lubimy różnorodność – to nam pomaga się rozwijać.
 • Elastyczność. Nie trzymamy się sztywnych norm — zawsze jesteśmy gotowi adaptować się do zmieniającej się rzeczywistości.
 • Szczerość. Mówimy to, w co wierzymy i wierzymy w to, co mówimy.
 • Uprzejmość. Staramy się do każdej sprawy podchodzić taktownie i z dystansem, wierząc, że pomaga to spojrzeć na problem całościowo, bez zbędnych emocji.
 • Profesjonalizm. Wierzymy, że z każdym wyzwaniem poradzimy sobie na najwyższym poziomie.
 • Opanowanie. Jesteśmy wytrwali i konsekwentni w rozwiązywaniu problemów. Początkowe niepowodzenia traktujemy jako przejściowe.

Dont’s

 • Agresja. Chcemy być aktywni i zmotywowani, a agresja niszczy w człowieku jego najlepsze cechy.
 • Niezadowolenie. Jesteśmy optymistami pełnymi dobrej energii. Uważamy, że osoby, które wnoszą do zespołu negatywne emocje, zarażają innych złym nastawieniem i zatruwają atmosferę wokół siebie.
 • Mikrozarządzanie. Wierzymy, że każdy wykonuje powierzane mu zadania dobrze i rzetelnie. Zewnętrzna ingerencja zabija kreatywność, samodzielność i demotywuje do dalszego profesjonalnego rozwoju.
 • Bezmyślność i nieodpowiedzialność. Staramy się ufać ludziom, dlatego też obiecywanie czegoś, a potem niedotrzymanie obietnicy jest ciosem w system wartości całej firmy.
 • Zuchwałość. Szanujemy ludzi, którzy gotowi są słuchać i odpowiadać rzetelnie i z szacunkiem nawet na najprostsze pytania.
 • Dogmatyzm. Mamy otwarte umysły i wiemy, że sukces można osiągnąć na różne sposoby.
 • Niezdrowa rywalizacja. Wierzymy, że współzawodnictwo może motywować. Nie chcemy, aby pragnienie pokonania kogokolwiek prowadziło do działań destruktywnych.

Zapewniamy

 1. Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania. DataArt oferuje wynagrodzenia na poziomie rynkowym. Warunki współpracy ustalamy na podstawie wiedzy i doświadczenia w zakresie konkretnej technologii, a także umiejętności miękkich, istotnych w rozmowach z klientami i członkami zespołu.
 2. Elastyczny czas pracy. W DataArt preferujemy zadaniowy tryb pracy. Godziny można elastycznie dopasować do swojego trybu życia, zgodnie z charakterem projektu.
 3. Wewnętrzny program rozwoju zawodowego, podróże biznesowe i nauka języka angielskiego. Częstotliwość podróży biznesowych zależy od preferencji każdego z nas. Pakiet szkoleń oraz programów edukacyjnych stworzony przez DataArt obejmuje trzy bloki – technologiczny, menadżerski i językowy.
 4. Dodatkowe ubezpieczenia medyczne. Proponujemy innowacyjny pakiet dodatkowego ubezpieczenia medycznego, obejmujący nie tylko wizyty u lekarzy specjalistów, ale także szeroką gamę badań laboratoryjnych i diagnostycznych.
 5. Spotkania integracyjne, wynajem sali sportowej. W DataArt mamy wiele okazji do integracji. Chętnie spędzamy wspólnie czas w biurze, biorąc udział w dniach tematycznych i miniturniejach sportowych oraz poza nim – przy grillu i grach zespołowych, na spływie kajakowym albo, na przykład, grając w kręgle. Fani aktywnego wypoczynku korzystają także z możliwości wynajmu sali sportowej do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną.
 6. Komfortowe biura we wszystkich lokalizacjach. W biurach DataArt dla wszystkich dostępne są kafeterie pełne przekąsek i napojów, sale sportowe oraz bogato wyposażone pokoje odpoczynku.