Rozwój zawodowy

DataArt to przede wszystkim płaska struktura organizacyjna, która ułatwia adaptację do zmian zachodzących wokół nas.

Ponadto kariera w DataArt nie jest sformalizowana i przypomina grę fabularną. Poprzez pracę zespołową rozwijasz swoje umiejętności i stajesz się dzięki temu ekspertem.

Wewnątrz DataArt opracowaliśmy autorski system kształcenia – DataArt EDU. Składa się on z trzech modułów – technologicznego, managerskiego i językowego. System ukierunkowany jest na podnoszenie twoich kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności

Obecnie w naszej bibliotece znajdują się autorskie kursy, które uczą tego, co jest wykorzystywane w rzeczywistych projektach. Są one przygotowywane przez doświadczonych specjalistów, którzy dobierają zawartość merytoryczną – wykłady wideo, teksty, informatory on-line – i opracowują końcowe zadania.

Specjalistów pozycjonujemy według ustalonych zasad. Nadajemy im stopnie odnoszące się do konkretnych technologii lub umiejętności, na przykład Java, .NET, Ruby, QA, Webmaster. Dodatkowo oceniamy ich doświadczenie używając skali od juniora do seniora.

W DataArt, każdy ma możliwość podniesienia poziomu swoich umiejętności, uzyskując nowe kwalifikacje w poszczególnych technologiach lub pogłębiając posiadane.

Zdobyte umiejętności weryfikowane są przez doświadczonych ekspertów, w trakcie wspólnej realizacji projektów. Promujemy również inicjatywę w uczestnictwie w życiu firmy poprzez mentoring, pracę w zespołach eksperckich, wystąpienia na wydarzeniach wewnętrznych i zewnętrznych. W zespołach projektowych doceniamy także zaangażowanie, nieszablonowe podejście do wyzwań i innowacyjność.

Wymienione wyżej kryteria mają bezpośrednie przełożenie na to, jak cię wynagradzamy.