О DataArt

DataArt zajmuje się inżynierią oprogramowania na skalę globalną. Od ponad 20 lat zespoły składające się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów tworzą rozwiązania technologiczne, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zdobywać nowe rynki. Najważniejszą wartością w DataArt są ludzie. Tę zasadę stosujemy odpowiadając na potrzeby klientów, niezależnie od skali ich biznesu i stosowanych technologii. Dostosowujemy się do kierunku rozwoju naszych partnerów biznesowych i ewoluujemy wraz z nimi. W DataArt łączymy doskonałość techniczną z wartościami, które kształtują nasz model biznesowy: ciekawością, otwartością, zaufaniem, szczerością i intuicją. Takie podejście pozwala nam dostarczać wartościowe rozwiązania wysokiej jakości i budować partnerskie relacje, na których nasi klienci mogą polegać..​

Zasady pracy

Odpowiedzialność i inicjatywa

Pracując nad projektem, współpracujesz bezpośrednio z klientem. Podejmujesz świadome decyzje i bierzesz za nie pełną odpowiedzialność.

Wolność wyboru

Samodzielnie określasz swoją drogę zawodową.
W DataArt masz możliwość migracji pomiędzy projektami, technologiami, a nawet miastami i krajami.

Brak sztywnej hierarchii

Cenimy inicjatywę, zaangażowanie i profesjonalizm.
W DataArt każdy może zostać liderem.

Szkolenia i rozwój

DataArt nie narzuca ci ustalonej ścieżki zawodowej. Rozwój kariery przypomina grę fabularną – decydujesz jakie umiejętności chcesz pogłębiać i z biegiem czasu stajesz się ekspertem.

Relacje oparte na zaufaniu

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy ufają sobie nawzajem. Odpowiadamy za to, co robimy i możemy liczyć na siebie w każdej sytuacji.

Prawo do popełniania błędów

Największą wartością w DataArt są ludzie. Wiemy, że każdy profesjonalista może popełnić błąd. Najważniejsze jest to, w jaki sposób sobie z nim poradzisz.

 


W DataArt uważamy się za część społeczeństwa, która przyjmuje szersze obowiązki wobec naszych pracowników, społeczności, w których działamy, i planety, na której wszyscy żyjemy.

Stworzyliśmy ten Manifest Zrównoważonego Rozwoju, aby zapewnić podstawę dla naszej wizji, zakorzenić ją w naszych wspólnych wartościach i wyznaczyć kierunki, które chcemy wspierać w przyszłości. Nasza polityka społeczna i środowiskowa określa główne cele i obszary zainteresowania DataArt w odniesieniu do kwestii środowiskowych i społecznych oraz ustanawia ramy dla skutecznego zarządzania odpowiednimi działaniami w zakresie zrównoważonego rozwoju, zgodnie z międzynarodowymi standardami zaakceptowanymi przez DataArt. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w zrównoważony biznes pomoże nam postępować właściwie w całej naszej działalności i skupić się na obszarach, w których możemy coś zmienić. Zrównoważony rozwój DataArt stworzy długoterminową wartość dla nas i wszystkich naszych interesariuszy, społeczności i społeczeństw, w których działamy, a także dla planety.


 

Cyfry i fakty

 • 5000+

  łączna liczba specjalistów DataArt

 • $181 mln

  obroty DataArt w 2020 roku

 • 20+

  biur w 10+ krajach

 • 3500+

  zrealizowanych projektów