О DataArt

DataArt zajmuje się konsultingiem technologicznym na skalę globalną – projektuje, opracowuje i wspiera unikalne rozwiązania IT. Dzięki temu pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach.​

DataArt zdobyła zaufanie wiodących marek i wymagających klientów takich jak Nasdaq, Travelport, Ocado, Centrica / Hive, Paddy Power Betfair, IWG, Univision, Meetup i and Apple Leisure Group. Świadczy usługi technologiczne, współpracując z ponad 3000 profesjonalistów w 20 lokalizacjach w USA, Europie i Ameryce Południowej.

Zasady pracy

Odpowiedzialność i inicjatywa

Pracując nad projektem, współpracujesz bezpośrednio z klientem. Podejmujesz świadome decyzje i bierzesz za nie pełną odpowiedzialność.

Wolność wyboru

Samodzielnie określasz swoją drogę zawodową.
W DataArt masz możliwość migracji pomiędzy projektami, technologiami, a nawet miastami i krajami.

Brak sztywnej hierarchii

Cenimy inicjatywę, zaangażowanie i profesjonalizm.
W DataArt każdy może zostać liderem.

Szkolenia i rozwój

DataArt nie narzuca ci ustalonej ścieżki zawodowej. Rozwój kariery przypomina grę fabularną – decydujesz jakie umiejętności chcesz pogłębiać i z biegiem czasu stajesz się ekspertem.

Relacje oparte na zaufaniu

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy ufają sobie nawzajem. Odpowiadamy za to, co robimy i możemy liczyć na siebie w każdej sytuacji.

Prawo do popełniania błędów

Największą wartością w DataArt są ludzie. Wiemy, że każdy profesjonalista może popełnić błąd. Najważniejsze jest to, w jaki sposób sobie z nim poradzisz.

Cyfry i fakty

 • 3000+

  łączna liczba specjalistów DataArt

 • 155 mln USD

  obroty DataArt w 2019 roku

 • 20

  biur w 10 krajach

 • 3500+

  zrealizowanych projektów