Warsztaty «Komunikacja w Agile i Turkusie»

17 listopada

sobota, 9:00

Wstęp darmowy

DataArt Wrocław,
Plac Grunwaldzki 23

Mamy wspaniałą wiadomość! DataArt wspólnie z Geek Girls Carrots organizuje warsztaty komunikacji w Agile i Turkusie!

Warsztaty «Komunikacja w Agile i Turkusie» odbędą się 17 listopada we Wrocławiu. Liczba miejsc jest ograniczona! Wspólnie z mentorami spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy kandydatów, którzy zakwalifikują się do udziału w warsztatach. Rejestrację otwieramy 25 października!

O warsztatach

Szefowie realizują tylko swoje strategie, biorąc całą odpowiedzialność na siebie, a pracownicy czekają na instrukcje, unikając odpowiedzialności. Zarówno jednym, jak i drugim ten stan rzeczy uniemożliwia czerpanie przyjemności z pracy oraz osiąganie wymarzonych wyników. Jednak najgorsze jest to, że mimo zbieżności kierunków, obie strony nie potrafią się ze sobą porozumieć.

W coraz szybciej zmieniającym się świecie nie jesteśmy w stanie przewidywać wszystkich wymagań i problemów. Dlatego coraz więcej firm w Polsce przeprowadza transformacje zwinne, zwiększając iteracyjność działania i skracając cykle feedbackowe. Celem zmiany jest — oczywiście — zwiększenie efektywności. 

Jednym z częstszych problemów, w trakcie przeprowadzania transformacji do Agile, jest konieczność aktualizacji umiejętności i narzędzi komunikacyjnych pracowników, zarówno w sytuacjach "jeden do jeden", jak i "jeden do wielu".

Prelegenci

MAREK BUGIEL

  • 14 lat doświadczenia w międzynarodowych projektach IT
  • 21 odwiedzonych krajów
  • 130 osób - największy zespół który prowadził Marek 

KACPER BIŁOZOR

MÓWCA • TRENER • MENTOR

Mówca, trener, mentor, toastmaster. Specjalizuje się w przygotowywaniu przemówień i wystąpień publicznych, projektowaniu planów wypowiedzi, redagowaniu oraz interpretowaniu tekstu, zarządzaniu sceną, mową ciała i rekwizytami, w narzędziach retorycznych oraz prezentacjach w języku angielskim. 

Więcej informacji o prelegentach możecie przeczytać[ pod linkiem.https://dataart-it-talk-2018-workshop-communication.evenea.pl/strona/?ESID=6597

Rejestracja

Rejestracja zostanie otwarta 25 października. Zakończenie rejestracji - 9 listopada.

Przypominamy, że warsztaty są dedykowane dla osób conajmniej z rocznym doświadczeniem w zarządzaniu zespołem