DataArt and Glück Games tworzą pierwszą na świecie grę lotto-slot

DataArt and Glück Games tworzą pierwszą na świecie grę lotto-slot
The Lotto Machine to gra stworzona przez DataArt i Glück Games, wiodącego na świecie niemieckiego developera gier łączy elementy klasycznego bingo i maszyn slotowych.

Po raz pierwszy gra została zprezentowana na konferencji ICE VOX w Londynue, najbardziej prestiżowym wydarzeniu tego typu w branży iGaming. Podczas konferencji otrzymała tytuł „Game to Watch”, jako zwycięzca konkursu pod tym samym tytułem.

To pierwsza gra, która zapewnia użytkownikom rozgrywkę podobną do lotto, połączoną z dynamiczną akcją charakterystyczną dla gier slotowych. Gra bazuje na unikalnym modelu rozgrywki i oferuje wysokie wygrane, podobie jak w lotto, sięgające poziomu 1,5 mln GBP.

Igor Kozhurenko, Vice President of R&D i Head of iGaming Practice w DataArt, powiedział:

“DataArt rozpocząła działalność zespołu tworzącego gry dwa lata temu I szybko okazało się, że mają oni unikalne podejście do rozwoju gier. Sukces Glück Games związany z The Lotto Machine demonstruje nasze międzyobszarowe doświadczenie i wartość, jaką dajemy klientom.”

„Wspólnie z Glück Games nasz zespół nie tylko stworzył warstwę UX interfejsu, ale wprowadził nowy koncept w świad gier zarobkowych, na bazie połączenia loterii i gier slotowych, którego wynikiem jest The Lotto Machine.”

Robert Lenzhofer, CEO, Glück Games powiedział:

“Naszym celem, związanym z The Lotto Machine było stworzenie dynamicznej mechaniki gry opartej na lotto i grach slotowych dla graczy, którzy lubią szybką wygrana i interaktywne zdrapki.”

„Z DataArt, która była naszy, pratnerem w tworzeniu wartstwy forontendowej, mogliśmy stworzyć, rozwinąć i zaimplementować zupełnie nowy rodzaj gry. Wprowadzając pierwsze tego typu rozwiązanie na rynek. Gra polega na losowaniu numerów lotto i zapewnia zróżnicowane sposoby wygranej, dodatkowe bonusy w postaci darmowych zdrapek i opcjonalnego rozwiązania „50/50”.

The Lotto Machine będzie dystrybuowana w Europie za pośrednictwem Glück Games RGCS.

O Glück Games:

Glück Games tworzy gry i produkty technologiczne typu real-money. Jej siedzibami są Londyn i Gibraltar. Firma może poszczycić się łączeniem najwyższej jakości designu i zasad rozwoju oprogramowania, by dostarczać nowatorskie gry i produkty backendowe na rynki loterii online i kasyn.