DataArt kończy 21 lat!

5 lipca 2018
DataArt kończy 21 lat!
4 lipca 1997 roku jest uważany za dzień, w którym DataArt rozpoczęła działalność. Obecnie nasz zespół składa się z ponad 2500 specjalistów, pracujących w 22 centrach rozwoju oprogramowania i biurach sprzedaży, którzy w tym roku właśnie tego dnia rozpoczęli świętowanie 21. urodzin firmy.

Przychody DataArt w 2017 roku wzrosły o ponad 25% i osiągnęły próg 124 000 000 USD. W 21 roku funkcjonowania DataArt do teamu dołączyło ponad 600 osób, a liczba zarejestrowanych użytkowników na platformie Skillotron, która działa od sierpnia ubiegłego roku, przekroczyła 9000.

DataArt w ostatnim roku otworzyła nowe centrum kompetencji – Blockchain. Eksperci z tego obszaru rozpoczęli już projekty w branżach finansowej, medycznej i mediowej. DataArt zaktualizowała swój wewnętrzny system autorskich szkoleń online - .EDU, który zawiera ponad 200 kursów związanych z różnymi technologiami.

DataArt nieustannie rozwija się i rośnie, pozostając wierna swoim zasadom i najważniejszym wartościom, które obejmują płaską strukturę organizacyjną i zaufanie do wszystkich członków globalnego zespołu. Wyniki ankiet pokazują, że 92% członków teamu DataArt poleciłoby firmę swoim przyjaciołom i członkom rodziny jako dobre miejsce pracy. Co więcej, 35% osób z naszego obecnego teamu dołączyło do nas na podstawie rekomendacji tych, którzy współpracowali już z DataArt.

Przed nami kolejny rok pełen wyzwań i nowych możliwości.