DataArt na liście finalistów 2017 Travolution Awards drugi rok z rzędu

DataArt na liście finalistów 2017 Travolution Awards drugi rok z rzędu
Magazyn ICTM ujawnił, że DataArt znajduje się na liście finalistów 2017 Travolution Awards w kategorii Best Travel Technology Team of the Year drugi rok z rzędu.

Kategoria Best Travel Technology Team to ogromne wyróżnienie dla zespołu, który w mijającym roku dostarczył wybitne rozwiązania technologiczne. Czynniki, które były brane pod uwagę to poziom umiejętności technicznych i doświadczenie oraz sposób, w jaki zespoły rozwiązywały kluczowe dla ich klientów lub firmy problemy i zwrot z inwestycji.

Charlotte Lamp Davies, Vice President, Travel & Hospitality Europe w DataArt powiedziała: “Ostatnie 12 miesięcy dla obszaru turystyki i hotelarstwa w DataArt upłynęło pod znakiem rozwoju na bazie osiągniętych sukcesów i dostarczania najwyższej jakości usług dla klientów. Zespół stworzył osobną Solution Design Group, której celem jest ciągłe pogłębianie umiejętności nierozerwalnie związane z realizacją projektów z tej branży oraz poszerzanie bazy wiedzy. Dodatkowo mamy ogromną przyjemność powitać Travelbird, Trainline, the ParkingSpot, JacTravel i Travelport w gronie naszych klientów.”

Zobacz oryginalny artykuł tutaj.