DataArt oficjalnym partnerem Amazon RDS

DataArt oficjalnym partnerem Amazon RDS
DataArt, globalna firma konsultingowa zajmująca się projektowaniem, opracowywaniem i obsługą unikalnych rozwiązań programistycznych uzyskała tytuł Amazon Web Services (AWS) Service Delivery dla Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) z Aurora MySQL i RDS dla MySQL, który potwierdza, że DataArt jest uprawniona do świadczenia usług dla Amazon RDS.

Partnerzy Amazon RDS mogą wykonywać nowe wdrożenia i pracować nad migracją klientów AWS do Amazon RDS, który zarządza złożonymi i czasochłonnymi zadaniami administracyjnymi. Obejmują one zarządzanie pamięcią masową, replikację przy dużym obciążeniu i przepustowości oraz odzyskiwanie danych z kopii zapasowych w przypadku awarii.

Dzięki statusowi partnera Amazon RDS, firma DataArt będzie mogła zapewnić klientom specjalistyczną wiedzę techniczną i wysokiej jakości usługi w zakresie wdrażania usług Amazon RDS.

„Jako uznany dostawca usług i rozwiązań technologicznych, DataArt ma na celu wspieranie swoich klientów w rozwijaniu ich systemów biznesowych poprzez wykorzystanie elastyczności i różnorodności usług i innowacji oferowanych przez AWS” - mówi Peter Vaihansky, Senior Vice President, DataArt.

Aby zostać partnerem Amazon RDS, firmy muszą być w stanie wykazać się dużym doświadczeniem w AWS i zaawansowaną technologią w tej dziedzinie. AWS umożliwia skalowalne, elastyczne i opłacalne rozwiązania, z których mogą korzystać zarówno start-upy, jak i firmy o zasięgu globalnym. Aby zapewnić bezproblemową integrację i wdrażanie, AWS stworzył swój program partnerski, aby pomóc klientom w wyborze firm i zapewnić, że mają wystarczające doświadczenie w świadczeniu tego typu usług.