DataArt otrzymała kompetencję Microsoft Gold Cloud Platform

DataArt otrzymała kompetencję Microsoft Gold Cloud Platform
Posiadany przez DataArt status złotego partnera Microsoft w dziedzinie technologii w chmurze oficjalnie potwierdza wysoki poziom kwalifikacji specjalistów DataArt pracujących z Azure i powiązanymi usługami w chmurze.

Stas Sultanov, lider kompetencji związanej z technologiami w chmurze w DataArt powiedział: „Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, technologie w chmurze umożliwiają jakościową przemianę z rozwijania rozwiązań do składania tych rozwiązań.”

Alexei Kachanov, lider kompetencji związanej z technologiami w chmurze w DataArt dodał: „Technologie w chmurze pozwalają firmom używać IT do wzniesienia ich biznesów na zupełnie nowy poziom i utrzymania silnej pozycji na rynku.”

Microsoft bardzo poważnie podchodzi do certyfikacji, sukces DataArt i otrzymanie kompetencji Gold Cloud Platform jest więc potwierdzeniem tego, że możemy dostarczać klientom doskonałe rozwiązania w chmurze.

By otrzymać tę kompetencję, musieliśmy udowodnić, że klienci DataArt obecni w sieci partnerskiej DPOR wydali ponad 100 000 USD na usługi Microsoft Azure.

Status złotego partnera pozwala nam używać Azure w ramach własnych projektów R&D, zapewnia dodatkowe licencje oprogramowania do wewnętrznego użytku i dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, równolegle z innymi korzyściami.

Co więcej, każda firma może użyć sieci partnerów Microsoft do znalezienia partnera technologicznego, którego doświadczenie eksperckie zostało oficjalnie potwierdzone przez Microsoft. DataArt jest teraz częścią tej listy.

DataArt została oficjalnym partnerem Microsoft w 2001 roku i od tamtej pory utrzymuje status Gold Partner. Jednocześnie wciąż zdobywamy nowe certyfikaty, potwierdzając nasze doświadczenie związane z użyciem technologii Microsoft. Oprócz Cloud Platform, inne pola współpracy DataArt i Microsoft obejmują: Application Development, Application Integration, Devices and Deployment, Windows and Devices, oraz kompetencje Collaboration i Content.

DataArt otrzymała również niedawno certyfikat firmowany przez jednego z najważniejszych dostawców usług w chmurze – Amazon. Oficjalne potwierdzenie naszego doświadczenia w pracy z Microsoft Azure i Amazon AWS jest częścią naszej strategii rozwoju w dziedzinie technologii w chmurze. Obecnie coraz większa liczba klientów jest gotowa używać w projektach usług w chmurze, a naszym zadaniem jest zapewnienie im jak najszerszego zakresu technologii, w jak największej ilości obszarów.