DataArt wyróżniona w konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina 2019

28 listopada 2019
DataArt wyróżniona w konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina 2019
Podczas uroczystej Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się 22 listopada 2019 Prezes Zarządu firmy DataArt Poland, Julia Diatczyk odebrała z rąk Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Lublina 2019 w kategorii „Młode firmy”.

Laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Lublin w poszczególnych kategoriach wyłania Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele środowiska biznesu, świata nauki, mediów i samorządu.

DataArt Poland została wyróżniona za „wkład i zaangażowanie w rozwój miasta Lublin poprzez inicjowanie szeregu działań inspirujących przyszłość i kształtujących tożsamość branży."

„Działania Urzędu Miasta Lublin, mające na celu wsparcie firm z branży IT, takie jak LWIT są absolutnie unikatowe w skali kraju. Dzięki pracy ludzi zaangażowanych w tego typu inicjatywy, potencjał przedsiębiorstw jest nie tylko eksponowany, ale również znacząco wzmacniany. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w konkursie, ponieważ chcieliśmy podkreślić wartość działań i narzędzi oferowanych przez UM Lublin. Celem DataArt Poland nie była wygrana, a uwidocznienie skuteczności współpracy środowiska biznesowego i samorządu" - mówi Julia Diatczyk.

"Jesteśmy dumni, z tego, że Urząd Miasta traktuje działalność DataArt Poland jako element wizytówki Lublina. Fakt, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych przedstawicieli lubelskiego ekosystemu przedsiębiorców za utrzymanie najwyższych standardów biznesowych, to dla nas nie tylko ogromny zaszczyt, ale również potwierdzenie, że rozwijamy się we właściwym kierunku.

Największą wartością dla DataArt Poland są ludzie, bo to dzięki nim udało nam się wypracować obecną pozycję. Działamy zespołowo i stawiamy na relacje - regularnie wspieramy działania lokalnego samorządu, biorąc aktywny udział w branżowych inicjatywach, współpracując z lubelskimi społecznościami technologicznymi, m.in. Lublin Java User Group, WTM Lublin lub GDG Lublin oraz tworząc wartościowe wydarzenia” – dodaje.

Pełna relacja z Gali Przedsiębiorczości w serwisie Gospodarczy Lublin dostępna jest >>> TUTAJ.