Dzięki testowaniu poznaję innowacje

25 października 2018
Dzięki testowaniu poznaję innowacje
W czwartek 25 października odbędzie się kolejna odsłona IT talk w Lublinie. Tym razem spotkanie adresowane jest do specjalistów QA.

Podczas wydarzenia wystąpi Svetlana Vasilyeva, specjalistka QA związana z branżą już od ponad 7 lat. Brała udział w projektach realizowanych dla różnych obszarów, miała okazję wielokrotnie dzielić się swoim doświadczeniem na konferencjach. Opowiedziała nam o tym, co ją motywuje i zapowiedziała, o czym będzie mówić w swojej prezentacji.

— Dlaczego zdecydowałaś się na karierę w testowaniu? Co sprawia, że to zajęcie jest wyjątkowe?

S.V.: Zdecydowałam się na karierę specjalisty QA, by walczyć z bugami i sprawiać, że świat stanie się odrobinę lepszy. Poza tym – uwielbiam próbować nowych rzeczy, a w tym zawodzie mam szansę pracować z prawdziwymi innowacjami.

— Jakie są podstawowe zalety techniki, o której opowiedz podczas spotkania IT talk?

S.V.: Pairwise testing to technika, która pozwala być bardziej efektywnym. A czas to pieniądz, więc, wszystko, co pomaga mi zaoszczędzić czas, sprawia, że jestem szczęśliwsza!

— Kto powinien posłuchać twojej prezentacji? Komu może się przydać?

S.V.: Będzie najbardziej użyteczna dla osób, które chcą rozpocząć karierę w testowaniu albo są dopiero na początku drogi zawodowej.

Zarejestruj się na spotkanie tutaj.

Do zobaczenia!