Julia Diatczyk Prezes Zarządu DataArt Poland w gronie 100 Kobiet Biznesu 2020

11 grudnia 2020
Julia Diatczyk Prezes Zarządu DataArt Poland w gronie 100 Kobiet Biznesu 2020
Z przyjemnością dzielimy się sukcesem Julii Diatczyk, Prezes Zarządu DataArt Poland, która znalazła się w prestiżowym rankingu 100 Kobiet Biznesu 2020, stworzonym przez redakcję dziennika Puls Biznesu w kategorii firmy do 50 mln obrotu. Ranking tworzą kobiety zarządzające firmami o wysokiej dynamice sprzedaży i zysku na przestrzeni dwóch ostatnich lat.

Celem rankingu w roku silnie zdefiniowanym przez pandemię koronawirusa było wyróżnienie kobiet, które odnoszą sukcesy stojąc na czele przedsiębiorstw, podejmując wyzwania biznesowe i budując silne marki. W gronie 100 Kobiet Biznesu 2020 znalazły się przedsiębiorcze liderki, które inspirują tysiące kobiet do dokonywania odważnych wyborów i decyzji zawodowych.

Założeniem organizatorów inicjatywy był wybór bezstronnego i obiektywnego kryterium pracy managera, dlatego o znalezieniu się w zestawieniu decydowała kondycja finansowa reprezentowanych przedsiębiorstw, co jest szczególnie istotne w kontekście upływającego roku.

Ranking “100 Kobiet Biznesu” stawia na wartości, które dla DataArt są szczególnie istotne. Firma promuje równość pracowników, stawiając na ich rozwój bez względu na wciąż istniejące we współczesnej rzeczywistości podziały i dysproporcje.

Dyplom 2020

Gratulujemy wszystkim liderkom wyróżnionym w ramach jubileuszowej, 10. edycji rankingu.