Partnerstwo DataArt i Meetup

21 lutego 2018
Partnerstwo DataArt i Meetup
Z przyjemnością ogłaszamy partnerstwo DataArt z Meetup, największą siecią łączącą społeczności skupione wokół różnorodnych zainteresowań i pasji. Rezultatem współpracy ma być ulepszenie istniejących platform i aplikacji Meetup ułatwiających organizację spotkań offline.

Specjaliści DataArt pracowali z zespołem Meetup nad nową funkcjonalnością Meetup Pro, rozwiązania biznesowego, które pozwala firmom lepiej zrozumieć i bardziej efektywnie docierać do fanów i subskrybentów.

Team DataArt jest również zaangażowany w bieżący rozwój platformy webowej oraz aplikacji mobilnej Meetup. Używając zróżnicowanych stosów technologicznych takich jak React, Scala i node.js, łączy programowanie funkcyjne z rozwiązaniami w chmurze i wykorzystuje korzyści wynikające ze stosowania metodyk zwinnych do rozwoju wszystkich platform Meetup.

 - Meetup to prekursor innowacji, regularnie wprowadzający najnowsze technologie i metodologie, by ulepszać to, co oferuje. Cieszymy się więc, że możemy połączyć siły. – mówi Sergey Bludov, SVP of Media and Entertainment w DataArt.

- Zespół technologiczny Meetup tworzy rozwiązania, które łączą ludzi w prawdziwym życiu. – mówi Yvette Pasqua, Chief Technology Officer w Meetup. - Doceniam poświęcenie zespołu DataArt na rzecz tworzenia oprogramowania, które sprawia, że osiągamy nasze cele i wypełniamy naszą misję jeszcze skuteczniej.

O Meetup

Meetup jest największą siecią łączącą społeczności skupione wokół różnorodnych zainteresowań i pasji, która ułatwia organizację spotkań offline. Kluby książkowe, spotkania miłośników piw kraftowych, warsztaty programowania – Meetup pomaga ludziom częściej robić to, co jest dla nich ważne, inspirując i wpływając na życie milionów z nich.

O Meetup Pro

Meetup Pro to jedyna platforma służąca do budowania i rozwijania społeczności oraz zarządzania nią. Community Managerowie mają możliwość zarządzania i śledzenia zaangażowania użytkowników i budowania rzeczywistych relacji z członkami grup na poziomie lokalny. Meetup został stworzony z uwzględnieniem funkcjonalności sugerowanych przez Community Managerów, w tym zwiększonej przejrzystości, analityki danych i centralnej komunikacji.