Przyjdź na Open Day w DataArt w Lublinie

Przyjdź na Open Day w DataArt w Lublinie
W środę 15 maja 2019 r. zapraszamy na Open Day w DataArt, ul. T. Zana 39A w Lublinie. Startujemy o 17:00.

Poznaj ludzi, którzy tworzą DataArt, posłuchaj aż 8 IT talków na różne tematy, zwiedź biuro, weź udział w konkursach. Przybij z nami piątkę z okazji 5. urodzin DataArt w Lublinie!

Zarejestruj się TUTAJ

PROGRAM

17:00-17:15   Rejestracja

17:15-17:30   Otwarcie

17:30-18:00   Czas na rozmowę, konkursy, lemoniadę

18:00-20:00   Skorzystaj z zaplanowanych atrakcji w różnych strefach

Strefa IT talk

 • wybierz tematy, które najbardziej cię interesują (JavaScript, Java, łączenie pasji z pracą, możliwości w IT)
 • porozmawiajzespecjalistamiDataArt

Zwiedzanie biura

 • poczuj atmosferę w naszym biurze
 • upoluj astronautę w zabawie Space Hunt i wygraj bluzę

Strefa Skillotron

 • weź udział w konkursie Star Wars i wygraj plecak na laptopa Star Wars  Regulamin
 • rozkoduj skrzynki
 • sprawdź aktualne oferty pracy

Strefa chillout

 • odpocznij na leżakach i w hamakach
 • zrelaksuj się przy muzyce
 • poczuj lato z lemoniadą

20:00 Ogłoszenie wyników konkursów i zakończenie

STREFA IT TALK

Pokój czerwony

18:00-18:20   How to test the project and open a personal exhibition of watercolour at the same time, Olga Grabovska [EN/PL]

18:30-18:50   Porównanie frameworków React i Vue na podstawie prostej aplikacji do tagowania zdjęć, Jakub Celewicz [PL]

19:00-19:20   Types say something, Maciej Sikora [PL]

19:30-19:50   Jak podzielić aplikację w Javie na pakiety, Grzegorz Szymański [PL]

Pokój żółty

18:00-18:20   Jak odnalazłem siebie na drodze do kariery w IT, Bartosz Woźniak [PL]

18:30-18:50   BA and its priorities – a personal perspective, Milena Stachniuk [PL]

19:00-19:20   5 mistakes (not only) junior programmers make, Piotr Machlarz [PL]

19:30-19:50   Who is a team leader and why do we need them? Alisa Bratchun [EN]

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW

Alisa Bratchun

Nazywam się Alisa Bratchun. W branży IT pracuję od 2013 roku. Na przestrzeni lat rozwinęłam się od poziomu junior developera do team leadera. Pół roku temu zaczęłam myśleć o stworzeniu czegoś wyjątkowego, a stworzenie społeczności brzmiało jak dobry pomysł na początek. Kiedy zdecydowałam się na zrealizowanie tego pomysłu, pierwszym pytaniem było, jaki cel chciałabym osiągnąć. I zdałam sobie sprawę z tego, że główną inicjatywą powinno być zbudowanie społeczności do wymiany doświadczeń i edukacji. Myślę więc, że powinno być to interesujące nie tylko dla kobiet, które już pracują w IT, ale również tych, którym ten obszar jest bliski. Chcę pomagać studentom w znalezieniu ścieżki kariery (mam nadzieję, że uda mi się zorganizować kilka projektów/formatów edukacyjnych) oraz stworzyć platformę, która sprawi, że kobiety poczują się w It komfortowo, niezależnie od tego, czym się interesują. Jestem również zainteresowana pomysłami, które stoją za nowymi start-upami. Uważam, że ci ludzie bardziej czują trendy w IT od innych. W wolnym czasie uprawiam jogę. Moja wizja: tylko wolne umysły mogą tworzyć naprawdę wartościowe rzeczy.

Jakub Celewicz

Od 2010 roku zdobywa doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych. Początkowo jako webmaster, a obecnie jako Middle Front End Developer w DataArt. Świat technologii front-endowych traktuje jak wyzwanie w okiełznaniu zachodzących zmian, ale jednocześnie jako nieograniczoną przestrzeń do rozwoju. Na co dzień fan hulajnogi elektrycznej i nowych technologii, a ostatnio także frontman w zespole rockowym.

Olga Grabovska

Olga Grabovska jest specjalistką QA na poziomie senior. Testowaniem oprogramowania zajmuje się od 7 lat, wcześniej pracowała jako nauczyciel sztuk pięknych w liceum plastycznym. Opowie o tym, jak osiągnąć równowagę pomiędzy analitycznym myśleniem specjalistki QA i wolnym spojrzeniem artystki zajmującej się malarstwem akwarelowym.

Piotr Machlarz

Jestem programistą w DataArt I instruktorem jiu-jitsu. Koduję od 5 lat, a od 3 robię to komercyjnie. Lubię myśleć o kodzie, który tworzę, szukać sposobów na jego ulepszeniu i dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi.

Maciej Sikora

Programista, pasjonat, człowiek pełen pomysłów (niezrealizowanych). Pomiędzy programowaniem w pracy i w domu, stara się znaleźć czas dla syna i żony. Lubi poniedziałki. Na co dzień zajmuje się tworzeniem aplikacji w React i TypeScript, pełni rolę lidera technicznego w międzynarodowym projekcie zajmującym się transportem morskim.

Milena Stachniuk

Moja pasją jest poznawanie nowych ludzi i miejsc. Uwielbiam biegać i chodzić po górach, nie tylko polskich. Jestem fanką tatuaży, Stephena Kinga i kuchni azjatyckiej. Plan na ten rok - kurs jaskiniowy!

Doświadczenie:

 • 5 lat doświadczenia w analizie biznesowej i zarządzaniu projektami w IT;
 • 2,5-letnie doświadczenie w sektorze bankowym jako doradca zarówno w sektorze indywidualnym, jak i prywatnym;
 • Bogate doświadczenie w zakresie wymagań biznesowych i ich kategoryzacji, analizy, specyfikacji i walidacji, komunikacji z klientami i użytkownikami końcowymi;
 • Doświadczanie w SaaS;
 • Współpracowałam z klientami w Europie, APAC, MEA i LATAM

Grzegorz Szymański

Programuję w Javie od początku mojej kariery zawodowej, czyli od ponad 10 lat. Preferuję języki programowania ze ścisłym typowaniem, czysty kod i niezawodne rozwiązania. 

Bartosz Woźniak

Nazywam się Bartosz Woźniak, jestem JavaScript Developerem z 2-letnim doświadczeniem, pracującym na co dzień w lubelskim centrum rozwoju oprogramowania DataArt. Od odpowiadania na pytania, na które znam odpowiedź, bardziej lubię tylko odpowiadanie na pytania, na które odpowiedzi nie znam :)

Zarejestruj się   TUTAJ

Do zobaczenia!